Наш опрос
Как вы оцениваете уровень строительства в Житомирской области?
Всего ответов: 515
Форум
Предприятия
Сервисные центры
Интересные ссылки

05.01.2017 | Деньги
Как получить кредит онлайн не выходя из дома?
01.12.2016 | Финансы
Как выбрать профессиональную школу трейдинга?
28.11.2016 | Финансы
Можно ли обучиться трейдингу самостоятельно?
23.11.2016 | Финансы
Кредиты онлайн - посещать банковские учреждения теперь нет н...
Разделы новостей
Недвижимость
Экономика
Финансы
Предприятия
Строительство
Политика
Шоу-бизнес
Общество
Понедельник, 01.03.2021, 06:06
Главная » Каталог предприятий » Бизнес, сотрудничество » Финансовые услуги Добавить фирму или предприятие


ПП Капитолий

Информация, Производство, Оптовая торговля, Розничная торговля, Услуги, Строительство | Добавлено в базу: 09.02.2011, 11:37

Род деятельности предприятия ПП Капитолий:

ПП Капітолій


О предприятии: ПП Капитолий
Якщо вам потрібні кошти на купівлю житла або автомобіля «Хто зможе допомогти? Де взяти кошти купівлю товару? Хто запропонує вигідні умови?».
ПП «Капітолій» допоможе у вирішенні цього питання, ПП «Капітолій» успішно працює в Україні з 2000 року. На базі даного підприємства були створені програми «NЛідер-Плюс» та «Гарант-Фінанс». Програми пропонує населенню з різними фінансовими можливостями на найбільш вигідних і доступних умовах придбати будь-який товар сплачуючи невеликими щомісячними внесками. ПП «Капітолій» є чудовою альтернативою банкам та кредитним спілкам.

Ви можете оформити угоду до 15 років. В цьому Вам допоможуть висококваліфіковані консультанти ПП «Капітолій». Вони допоможуть у виборі вигідного для Вас графіка сплати та програми «NЛідер-Плюс» або «Гарант-Фінанс». Для складання угоди про надання послуг для купівлі товару шляхом купівлі в групах, Вам достатньо мати тільки копію паспорту, ідентифікаційного коду та квитанції що свідчить про сплату реєстраційного платежу.

Руководитель предприятия: Геннадий
Адрес: [Житомир, Бердичев, Коростень, Новоград-Волынский, Житомирская обл., -, Винница, Луцк, Днепропетровск, Донецк, Запорожье, Ивано-Франковск, КИЕВ, Кировоград, Луганск, Львов, Николаев, Одесса, Полтава, Ровно, Радомышль, Малин, Овруч, Коростышев, Андрушевка, Барановка, Олевск, Ружин, Севастополь, Мариуполь, Кременчуг, Кривой-Рог] Вул. Хлебная 9 оф. 4
Телефон/факс: 380 (412) 44-95-02
Email: 380 (412) 44-95-02
Web-сайт: http://lider-plus.com.ua/Всего комментариев: 1
0  
1 юрист   (03.10.2011 12:50) [Материал]
Криза в державі призвела до того, що простому громадянину отримати кредит в банку майже не можливо, а потреба в таких речах як окрема нерухомість, авто, сільськогосподарська техніка існує. Тому люди почали звертатись за отриманням грошової допомоги до фірм – адміністраторів, які массово розповсюдились по всій території України. Такі фірми пропонують отримання дешевої позики. Користуючись правовою необізнаністю простого громадянина та прогалинами в законодавстві України. Працівники фірм адміністрування придбання товарів (позики) в групах красиво обіцяють отримання коштів в найкоротші строки (зазвичай від 3 до 7 днів) та під найнижчі відсотки, але про те що Вам потрібно буде чекати такої позики роками, при цьому щомісяця сплачуючи великі внески, замовчують. Договір складений таким чином, що дата надання позики не вказана, а Адміністратор має право самостійно регулювати строки для її отримання. Таким чином постає зрозуміле питання: «Чи нададуть в найкоротші строки позику саме Вам?». Я думаю відповідь на нього всім зрозуміла. Крім того навіть не кожен юрист, спеціалість права зможе достовірно зрозуміти всі умови та використати їх на Вашу користь.
Але, якщо Ви є тим самим простим громадянином, який вже вніс купу грошей, а позику так і не отримав, не потрібно впадати у відчай, сьогодній існує позитивна практика вирішення спорів на користь клієнта. Завдяки нашим спеціалістам учасники (клієнти) фірм – адміністраторів, повернули свої вкладені кошти законним шляхом.
Якщо Ви не бажаєте чекати роками отримання позики, хочете розірвати договір та повернути вкладені кошти звертайтеся за тел. 067411374, 0412 558335 або за адресою: м. Житомир, вулиця Довженка, будинок 47, оф. 12.

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]


  Бизнес Житомир - обзор сети интернет


Бизнес Житомир © 2007-2021 Новости Украины Используются технологии uCoz