Наш опрос
Какими банковскими услугами вы пользуетесь?
Всего ответов: 461

05.01.2017 | Деньги
Как получить кредит онлайн не выходя из дома?
01.12.2016 | Финансы
Как выбрать профессиональную школу трейдинга?
28.11.2016 | Финансы
Можно ли обучиться трейдингу самостоятельно?
23.11.2016 | Финансы
Кредиты онлайн - посещать банковские учреждения теперь нет н...
Разделы новостей
Недвижимость
Экономика
Финансы
Предприятия
Строительство
Политика
Шоу-бизнес
Общество
Вторник, 03.10.2023, 20:14
Главная » Справочник » Рынки

Правила торговли на рынках г. Житомира
ЗВІТ про повторне відстеження результативності розробленого проекту регуляторного акту (“Правила торгівлі на ринках м. Житомира”).

Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні “ органам місцевого самоврядування надана можливість установлювати правила торгівлі на ринках.
Досить гостро, останнім часом постає питання належної організації торгівлі та надання послуг на ринках міста. Це призводить до загострення соціальної напруги, невдоволення мешканців міста та суб’єктів підприємницької діяльності.

З метою врегулювання відносин між адміністрацією ринку та продавцями прийнято рішення міської ради “Про затвердження Правил торгівлі на ринках міста Житомира” №413 від 21.11.07р.

Заходи з відстеження результативності розробленого регуляторного акту (Правил торгівлі на ринках міста Житомира) проводяться департаментом власності та ринкового регулювання міської ради.

Прийняття місцевих Правил дає змогу врегульовувати відносини щодо організації ринків, чітко регламентувати права та обов’язки адміністрації ринків, захищати права та передбачати обов’язки продавців на ринках, укладати рівноправні договори між адміністрацією ринку та суб’єктами підприємницької діяльності, які торгують на ринках.

Також опис у Правилах особливостей торгівлі на ринку продовольчими та непродовольчими товарами дає можливість уникнути конфліктних ситуацій між торгуючими, адміністраціями ринків, санітарно - епідеміологічною станцією, пожежниками, податківцями.

Прийняття стимулює до покращення санітарно - ветеринарних умов реалізації підвищиться безпека життя та здоров’я споживачів, зменшення нарікання з боку покупців та продавців, зниження соціальної напруги.

Створення привабливих умов для продажу продуктів харчування збільшує кількість торгуючих на ринку та сприяє росту фінансових надходжень.

Відстеження результативності здійснюється шляхом порівняння показників до набрання чинності (базове) та після набрання чинності (повторне) регуляторного акту.
Відстеження проводиться протягом року.


Директор департаменту власності та
ринкового регулювання міської ради В.М. Михалець
Категория: Рынки | 25.12.2008
Просмотров: 1166 | Рейтинг: 0.0/0 |


  Бизнес Житомир - обзор сети интернет


Бизнес Житомир © 2007-2023 Новости Украины Используются технологии uCoz