Календарь новостей
«  Июль 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Форум

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Наш опрос
Как вы оцениваете уровень строительства в Житомирской области?
Всего ответов: 515
Партнеры
Форма входа

05.01.2017 | Деньги
Как получить кредит онлайн не выходя из дома?
01.12.2016 | Финансы
Как выбрать профессиональную школу трейдинга?
28.11.2016 | Финансы
Можно ли обучиться трейдингу самостоятельно?
23.11.2016 | Финансы
Кредиты онлайн - посещать банковские учреждения теперь нет н...
Разделы новостей
Недвижимость [282]
Экономика [163]
Финансы [400]
Предприятия [352]
Строительство [119]
Государство [61]
Деньги [450]
Общество [210]
Понедельник, 08.03.2021, 21:38
НОВОСТИ » Недвижимость » 2009 » Июль » 1

В Житомире только пять агентств недвижимости имеют свидетельства

Новости Недвижимость
Ріелторська діяльність - це підприємницька діяльність, яка пов`язана з ринком нерухомості. Термін зареєстрований Національною Асоціацією Ріелторів США, як торгова марка, відома в міжнародних інстанціях, тому використовувати його в документації, рекламі, тощо мають право особи, пов`язані з Асоціацією, або особи які отримали дозвіл даної організації на його використання. Після підписання Договору про співпрацю з НАР США, такий дозвіл отримала Асоціація фахівців з нерухомості (ріелторів)України.

Принято считать, что объекты недвижимости, расположенные вдоль морского побережья, всегда были востребованы у иностранных покупателей, а греческое государство со всех сторон омывается морями. Как сообщается на сайте Sea-Homes.ru этот фактор является еще одним преимуществом рынка недвижимости Греции. Кроме недвижимости на морском побережье, недвижимое имущество в красивейшей горной местности также выступает отличным вариантом для инвестиций.

Сьогодні в Україні діяльність підприємств, пов’язаних з операціями по нерухомості трактується, згідно КВЕД України п.70.31.0, як діяльність агентств нерухомості, а робітники, працюючі у цій сфері - агенти з нерухомості.

З початку 2009 року була сформована об`єднана робоча група, в яку ввійшли Асоціація фахівців з нерухомості (ріелторів) України, Українська гільдія ріелторів та Союз фахівців з нерухомого майна. Основна мета – встановлення правил роботи ріелторів на ринку нерухомості, стимулюванню їх до постійного підвищення кваліфікації та надання покупцям і продавцям можливості вибору професіонального ріелтора. Ця об`єднана робоча група розробила Національні стандарти №1 ”Загальні засади ріелторської діяльності" і 05.06.2009 року вони були затверджені Радою АФНУ і до кінця серпня цього року планується затвердження їх Постановою Кабінету Міністрів України.

Згідно Національних стандартів ріелтор - фахівець з нерухомості, який має освіту не нижче молодшого спеціаліста, склав кваліфікаційний іспит та одержав кваліфікаційне свідоцтво ріелтора.

Агенство нерухомості – зареєстрована в установленому Законодавством порядку юридична особа, незалежно від організаційно-правової форми та форми власності, яка здійснює господарську діяльність, у складі якої працює не менш трьох ріелторів, та яка отримала сертифікат суб`єкта ріелторської діяльності відповідно до Законодавства України.

Для операторів ринку нерухомості це означає, що практично з вересня 2009 року вони мають право працювати тільки отримавши кваліфікаційне свідоцтво ріелтора.

Нажаль в Житомирі сьогодні мають освіту та свідоцтва тільки п`ять членів Житомирського обласного відділення Асоціації фахівців з нерухомості (ріелторів) України.

Якщо подивитись наші Житомирські СМІ, то можна побачить, що деякі директора підприємств, які займаються нерухомістю називають себе ріелторськими компаніями, не знаючи або не розуміючи, що вони крадуть торгову марку НАР (Національна Асоціація Ріелторів) США або називають себе, наприклад, Центром Комерційної Нерухомості” Квадрат” (1997-2009) в достойній і популярній газеті AVISO, за КВЕДом України інформаційне агентство „Квадрат”.

Для чого це робить директор В.В. Немирівський, бувший Голова Житомирського регіонального відділення АФНУ, якого було виключено одноголосно, за рішенням Ради Житомирського обласного відділення АФНУ Протокол №1с, від 09.06.2009 року та рішенням Загальних зборів членів Житомирського обласного відділення АФНУ Протокол №5, від19 червня 2009 року з членів Ради АФНУ та членів АФНУ взагалі за грубі порушення Статуту і Кодексу етики членів АФНУ, не тактичну та хамську поведінку (з нецензурними словами) по відношенню до членів АФНУ на загальних зборах Житомирського обласного відділення АФНУ, невідомо, а може і спеціально, щоб заплутати клієнтів з назвою підприємства.

Тому порада клієнтам-уважно дивіться на назву підприємств, питайте документи на підприємство тим більш, якщо ви залишаєте свої документи на нерухомість або земельну ділянку на підприємстві, бо в суді тяжко доказати кому ви залишили документи або хто вас неякісно обслуговував.

Житомирське обласне відділення АФНУ.
Бизнес Журнал
Категория: Недвижимость | Просмотров: 1009 | Рейтинг: 0.0/0

Статьи по теме
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]


Бизнес Житомир © 2007-2021 BIZ.zhzh.info - Используются технологии uCoz