ТОВ «Українська молочна компанія» побудує в Житомирський обл. сучасний тваринницький комплекс
Підписано Меморандум про співпрацю між Новоград-Волинською районною державною адміністрацією та ТОВ «Українська молочна компанія». Про це "Бізнес Житомиру" повідомили в прес-службі Новоград-Волинської РДА.
"Тваринницька галузь в питаннях залучення інвестицій така ж затратна як і металургія," – так відмітив голова Новоград-Волинської районної державної адміністрації Микола Іванюк під час підписання Меморандуму про співпрацю між районною державною адміністрацією та ТОВ «Українська молочна компанія» м. Київ в особі директора Сергія Бикова.
На основі проведених переговорів та погодження спільних інтересів діяльності, налагодження партнерських відносин та з метою залучення інвестицій в район Українською молочною компанією передбачається побудувати за власні кошти на отриманих в оренду земельних ділянках сучасний тваринницький комплекс для утримання поголів’я ВРХ – в кількості 3 тисяч голів корів молочного стада та 3 тисяч голів ремонтного молодняку, в т.ч. нетелів.
На будівництво тваринницького комплексу, утримання молочного стада та на виробництво кормів передбачається залучити земельні ділянки на території 4 сільських рад – Барвинівської, Киківської, Лебедівської та Кам’яномайданської. Під будівництво комплексу планується виділення земельної ділянки не менше 80 га. Початкова вартість проекту – 30 млн.дол.
Українська молочна компанія досить твердо стоїть на ринку молока в Україні. Товариство почало свою діяльність з квітня 2006 року. Метою діяльності стало будівництво сучасних тваринницьких комплексів з залученням новітніх технологій та найновішого обладнання на території України. В Київській області вже побудовано тваринницький комплекс на 2 тис. голів корів , в т.ч. 1200 корів дійного стада, у Чернігівській області розпочато будівництво комплексу на 6 тис. голів ВРХ.
Надій на одну корову, яку вирощують на фермах Української молочної компанії, становить 31 літр на добу. За рік одна корова дає 9 тисяч літрів молока. Собівартість 1 л молока становить 1,30 грн., збутова ціна – 2,50 грн. Поголів’я корів закуповується у Німеччині, Англії, Данії, планується в США. Вартість 1 голови – 2,5 тис. євро, вартість 1 скотомісця – 8-10 тис. доларів. Заробітна плата одного дояра на початковій стадії роботи комплексу складатиме 3-4 тис. грн.. в місяць, а взагалі планується виплачувати до 5 тис. грн..
Окупність проекту – 6 – 7 років, але цей бізнес стабільний, прибутковий і гуманний.
«Враховуючи плани вступу нашої країни до СОТ, ми виробляємо молоко найвищої якості. В 1 тонні нашого молока всього 5 тис. мікробів при українських стандартах в 300 тис. мікробів. Ми застосовуємо найновіші наукові розробки і дослідження» - відмітив пан Биков.
Пан Биков пообіцяв, що при тісній співпраці з місцевої владою, швидкому оформленні всіх необхідних дозволів, будівництво двох тваринницьких ферм завершиться на протязі одного року.
Бизнес Журнал
Категория: Предприятия |
Просмотров: 3142 |
Рейтинг: 4.0/2
Статьи по теме
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. [ Регистрация | Вход ]